PARTNERIAI

Partneriai

Sic

VsI Socialiniu inovaciju centras

VšĮ Socialinių inovacijų centras (SIC) yra privati ne pelno siekianti regioninė organizacija, veikianti nuo 2009 m. SIC siekia sukurti, priimti ir įgyvendinti įvairias novatoriškas socialines iniciatyvas socialinio darbo ir neformaliojo švietimo srityse, teikia paslaugas tiek specialistams, savanoriams, tiek ir socialiai remtinoms bei socialinės atskirties grupėms (jaunimas, įskaitant turinčius specialiuosius poreikius, ilgalaikiai bedarbiai, rizikos grupės šeimos ir asmenys, neįgalieji, migrantai ir kt.). SIC sukuria ir (arba) pritaiko tikslinėms grupėms naujas psichosocialines paslaugas; teikia jiems informaciją, užsiima konsultavimo ir švietimo veiklą; inicijuoja, dalyvauja ir įgyvendina tiek vietinius, tiek tarptautinius projektus socialinio darbo ir neformaliojo tikslinių grupių švietimo srityje.

 

innovation

Innovation Hive

„Innovation Hive“ yra privati ne pelno organizacija, įsikūrusi Graikijoje, kuri specializuojasi tyrimų ir inovacijų srityse. Savo veiksmais siekiama sustiprinti ekonominę ir socialinę Europos visuomenių sanglaudą, o mūsų tikslas yra rasti sprendimus naujoms naujovių problemoms spręsti, pasiekti augimą, tvarumą ir maksimaliai padidinti poveikį visuomenei. Organizacijos filosofija siekiant šių tikslų yra pagrįsta bendro kūrimo metodikomis ir keturgubu sraigto metodu.

 

Logo-DrawingToHealth_halfsize1

Stichting Drawing to Health

„Drawing to Health“ yra nevyriausybinė organizacija, kuri siekia jaunimo gerovės. Jie naudojasi vaizdine kalba, kad įgautų supratimą apie tai, kas juos skatina ir kas juos stabdo. Jie taip pat yra socialiai susiję su bendruomene. Tokiu būdu jie padeda žmonėms, turintiems bendravimo problemų, suteikti jiems reikalingą pagalbą. Misija ir vizija:
– Padėti jaunimui užimti vietą visuomenėje.
– Paliesti ir įkvėpti jaunimą daryti geriau.
– Teikti instruktavimą, mokymą ir patarimus.
– Investuoti savo pelną į jaunimo darbuotojus, kad suteiktų jiems galimybę tobulėti.
– Siūlyti paramą kelionės išlaidoms, administravimui ir mokymams.

 

 

Stando Ltd

STANDO LTD (STANDOUTEDU) yra mokslinių tyrimų ir švietimo organizacija, įsikūrusi Kipre, skirta mokslinių tyrimų ir inovacijų pažangai. Tuo pat metu tai yra patvirtintas profesinio mokymo centras, akredituotas Kipro Žmogiškųjų išteklių plėtros tarnybos. Šios įmonės stiprybė pirmiausia yra mūsų aukštos kvalifikacijos komanda ir išplėstas tarptautinių partnerių tinklas. Mūsų dinamiški ir patyrę akademikai, tyrėjai ir praktikai yra įsipareigoję įgyvendinti didelio masto bendrai finansuojamus projektus ir bendradarbiauti su organizacijomis iš Kipro ir viso pasaulio. Mes aktyviai dalyvaujame planuojant ir įgyvendinant nacionalinius ir tarptautinius projektus, kuriais siekiama pateikti novatoriškus sprendimus, kurie palengvintų žmonių vystymąsi ir visuomenės sanglaudą.

University of Latvia

Latvijos universitetas (LU), kuriame mokosi 15 000 studentų, 13 fakultetų ir apjungiantis daugiau nei 20 studentų mokslinių tyrimų institutų ir yra vienas iš didžiausių visapusiškų mokslinių tyrimų universitetų Baltijos šalyse, turinčiose švietimo ir mokslinių tyrimų potencialą humanitarinių, socialinių ir gamtos mokslų srityse. Latvijos universitetas skatina Latvijos visuomenės plėtrą
ir valstybės garantuotą studentams galimybę įgyti puikų aukštąjį išsilavinimą,profesinius įgūdžius, taip pat siekti asmeninio tobulėjimo pasitelkiant mokslinius ir kūrybinius darbus. LU didelį dėmesį skiria tarptautiniam vystymuisi, bendradarbiavimui ir palaiko įvairias judumo schemas.

SC PSIHOFORWORLD

 

„SC Psihoforworld” was established in April 2016 as a follow-up to the „Individual Psychology Cabinet David Anca” set up in 2012. The legal status change was made by expanding the psychological services within our organization, namely work and organizational psychology, clinical psychology, transport psychology, defense psychology and cultural heritage as a means of therapy.

For about five years we have collaborative relationships with clinics specialized in occupational medicine, both locally and regionally. Currently we have collaborative relationships with the Health Clinics „Health Plus” in Braila and Galati.

We had create projects on cultural heritage „Culture for my city” aimed to revive and reinvigorate the local traditions and cultural life of our city and region. Also, because we have extensive experience in working with people with disabilities, we have contributed to the development of communication and friendship relationships between students with disabilities and students without disabilities. Also through the participation of the Pro-Europe Roma Party Association, we have involved Roma children and young Roma people. Where we had contributed to the process of social integration and inclusion of children and young people with disabilities or other ethnicities. The members of the local community had the opportunity to discover the cultural riches of the minorities living in Braila.

 

Susisiekti

Norėtume išgirsti iš jūsų.