REZULTATAI

Rezultatai

IO1 - Joint curricula and training programme for soft skills development of young adults with ASD

IO1- Bendrosios mokymo programos ir Mokymosi programos tikslas yra padėti pedagogams praktiškai panaudoti naujai sukurtas mokymo programas ir pritaikyti sukurtą teoriją praktiškai.

IO1 padės pedagogams palaipsniui planuoti, organizuoti ir surengti veiksmingą mokymo kursą. Jiems bus pateikti konkretūs pasiūlymai ir gairės, kaip tobulinti savo žinias ir kompetencijas, tuo pat metu įtraukiant juos į esmines diskusijas apie įvairias koncepcijas, teorijas ir klausimus, susijusius su jaunų autizmo turinčių suaugusiųjų minkštųjų įgūdžių mokymu, reikalingu norint sėkmingai integruoti juos į darbo vietas. Tai yra skirta padėti pedagogams tinkamai pritaikyti veiklą ir išvengti painiavos. Tai sujungs visus tarpusavyje susijusius mokymosi proceso aspektus, pripažįstant bendras situacijas, su kuriomis susiduria pedagogas, vykdydamas mokymo kursą, svarbą ir nustatant naujas situacijas ir problemas, kurių reikia imtis. Tiksliau, IO1 siekia pateikti išsamų novatorišką metodologinį metodą, kaip išmokyti minkštųjų įgūdžių jaunus suaugusius asmenis, turinčius ASD.

IO2 - Soft Skills development online tutorials for individuals with autism

IO2 produktui konsorciumas parengs mišrius internetinius mokymo procesus vadovėlių forma.


Tai bus internetinių modulių forma (kurią galima atsisiųsti pdf formatu) internetinės paskaitos ir internetiniai seminarai el. mokymosi platformoje, skirti jauniems autistams, naudojantiems virtualią mokymosi aplinką minkštųjų įgūdžių mokymuisi. Taip pat visi besidomintys suinteresuotieji subjektai taip pat galės dalyvauti kursuose. Pamokos bus tinkamai parengtos, kad besimokantiesiems būtų suteikta galimybė sužinoti apie minkštus įgūdžius be jokių apribojimų, būdingų tradicinių klasių mokymo kursams, kurie dažnai gali būti neįveikiami autizmu sergančiam asmeniui.

IO3 - NEWork e-learning platform

IO3 - Elektroninio mokymosi platforma bus projekto NEwork projekto mokymosi priemonė, palaikanti visus kitus Intelektinius produktus(IO) ir sudarysianti mokymo pagrindą pedagogams ir suaugusiems, turintiems ASD.

Nework“ el. mokymosi platforma yra novatoriškas būdas įtraukti į mokymo procedūrą mokinius nuotoliniu būdu. Daugelis žmonių nori lankyti mokymo kursus, tačiau dėl skirtingų priežasčių jie fiziškai negali dalyvauti įprastinėse mokymo programose. Nuotolinio mokymosi kursai yra populiarus būdas suteikti žmonėms galimybę naudotis žiniomis. Platformos turinys bus parengtas atitinkamai adaptavus visų intelektinių produktų rezultatus, pritaikant juos pagal atitinkamus pedagoginius aspektus. Galutiniai vartotojai dažniau nei bet kada naudosis priemonėmis, kurios suteikia galimybę naudotis žiniomis ir mokytis beveik iš bet kurios vietos ir kurių poreikis yra neginčijamas.

Susisiekti

Norėtume išgirsti iš jūsų.